Usuwanie blizn Praga Warszawa

Umów się na wizytę już dziś: +48 602 633 718

Blizna powstaje po urazie i jest to tkanka łączna powstającą w procesie gojenia, która zastępuje tkankę uszkodzoną. Początkowo blizna jest silnie zaczerwieniona, następnie przyjmuje kolor perłowy. Skóra w miejscu po ranie zwykle nie odzyskuje naturalnego koloru. Tworzenie blizny jest częścią normalnego procesu gojenia się rany i właściwie to, że się tworzy, jest zjawiskiem pozytywnym i bardzo potrzebnym. Jeśli jednak jest w widocznym miejscu, duża i brzydka, staje się defektem estetycznym. Proces bliznowacenia jest indywidualny. Na szczęście dysponujemy dużym wachlarzem możliwości jeśli chodzi o usunięcie, lub co najmniej wyraźne zredukowanie widoczności blizn.

 

Nie musisz akceptować blizn ani chować ich przed światem – z przyjemnością zajmiemy się nimi niwelując ich widoczność najbardziej, jak to możliwe!

  • Laser frakcyjny Emerge – certyfikowany przez FDA, bezpieczny i bardzo skuteczny, pozwala szybko (różnica już po 1. zabiegu!) zredukować blizny na twarzy i ciele. Odczucia pacjenta są bardzo komfortowe, a zabieg szybki. Szczególnie polecany przy bliznach zanikowych oraz po chirurgicznym usuwaniu zmian skórnych typu pieprzyk. Ze względu na precyzyjne działanie niewielkiej głowicy, rekomendujemy do usuwania blizn małych, we wrażliwych okolicach, trudno dostępnych, pojedynczych.
  • Radiofrekwencja mikroigłowa – alternatywa dla lasera, zamiast wiązki światła wykorzystuje sterylny kartridż z igłami oraz siłę fali radiowej, wymuszając przebudowę skóry w miejscu, gdzie znajduje się blizna. Polecamy przy dużych powierzchniach zabiegowych, rozstępach, bliznach poparzeniowych.

  • Dermapen 4 – to najlepsze na świecie urządzenie do mikronakłuwania. Sterylny kartridż z 16 bardzo ostrymi igłami w tempie nieosiągalnym dla innych urządzeń nakłuwa blizny, zmuszając skórę do regeneracji. Polecamy przy licznych bliznach na twarzy oraz przy przeciwwskazaniach do pracy np. z falą radiową.