ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE | Zadzwoń: +48 602 633 718 | Napisz do nas: mezoskin@mezoskin.pl

 

Laser do trwałej epilacji LightSheer Desire to nowoczesne i skuteczne narzędzie do walki z niechcianym owłosieniem twarzy i ciała. Użycie optymalnej długości fali 805nm, jak również zastosowane w laserze laser LightSheer DESIRE™ innowacyjne technologie HIT™ oraz ChillTip™ zwiększyły jeszcze bardziej skuteczność zabiegu i komfort pacjenta. Nowa, duża głowica zabiegowa 22x35mm z systemem zasysania pozwala na szybką i skuteczną depilację dużych obszarów skóry, jak na przykład plecy czy nogi. Bezpieczeństwo stosowania lasera laser LightSheer DESIRE™ zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej oraz dermatologii.
Zasada działania lasera diodowego laser LightSheer DESIRE™ polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Przenikająca do 2 mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 805 m. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

Urządzenie laser LightSheer DESIRE™ jest wyposażone w dwa rodzaje głowic zabiegowych:

  • 9x9mm z ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4ºC. Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji (chłodzenie powietrzem, żelami itp.).
  • 22x35mm dzięki unikalnemu, opatentowanemu systemowi podciśnienia HIT™ (High-Speed Integrated Technology) pozwala na bardzo szybką epilację dużych powierzchni zabiegowych, przy jednoczesnym wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zassanie odcinka skóry powoduje redukcję przepływu krwi w leczonym obszarze, co pozwala na radykalne skrócenie czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej.

Aby trwale usunąć owłosienie należy wykonać 4-10 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.