ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE | Zadzwoń: +48 602 633 718 | Napisz do nas: mezoskin@mezoskin.pl

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem szczególnie nam bliskim.

W końcu jesteśmy Kliniką MezoSkin.

Dlaczego mezoterapia? Bo działa intensywnie, ale bezpiecznie. Bo daje widoczne rezultaty, nie zmieniając w żaden sposób rysów twarzy.

Bo leczy wiele problemów:

  • brak jędrności skóry, wiotkość
  • płytkie, liczne zmarszczki spowodowane niedostatecznym nawilżeniem
  • cienie pod oczami
  • wypadanie i osłabienie włosów
  • miejscowe otłuszczenie i cellulit

W Klinice używamy wyłącznie ampułek będących wyrobami medycznymi III klasy – tej samej, co implanty i zastawki serca, sterylnych i w pełni przebadanych. Produkty te co roku uzyskują nagrody wyróżniające je jako najskuteczniejsze na rynku. Dzięki znieczuleniu i wprawnej ręce zabieg jest niemal bezbolesny.

W naszej ofercie znajdziesz kilka koktajli do mezoterapii.

Cytocare 532® to preparat, który odmładza skórę w naturalny sposób poprzez 55 aktywnych składników oraz zawarty w nim kwas hialuronowy. Zaleca się używanie preparatu Cytocare na twarz szyję, dekolt i grzbiety dłoni.

Stretchcare® natomiast stanowi doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami Cu-Zn preparat Strechcare® działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.

Haircare® dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu poprawia strukturę włosa oraz wydzielanie sebum. Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny, wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się lśniące. Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Zabieg poleca się jako profilaktykę problemów z włosami.

Pozwól nam dobrać terapię do Twoich indywidualnych potrzeb

i ciesz się naturalnym odżywieniem swojej skóry!

Cytocare S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Ekskluzywna formuła preparatu, zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 sprawia, że skóra staje się zagęszczona, elastyczna i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów. Cytocare S Line ma zastosowanie w celu rewitalizacji, nawilżenia skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Preparat zawdzięcza wysoką efektywność swojej ekskluzywnej formule.

Electri to jeden z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych i prawie bezbolesnych zabiegów regenerujących skórę, którego efekt widoczny jest natychmiast. Jest połączeniem kwasu hialuronowego oraz bursztynianu sodu. Po zastosowaniu preparatu Electri skóra od razu staje się rozjaśniona, napięta i nawilżona. Dlaczego tak się dzieje? Struktury odpowiedzialne za oddychanie to mitochondria wewnątrzkomórkowe. Odbywa się w nich skomplikowany proces przetwarzania dostarczanych do organizmu substancji odżywczych w życiodajną energię. Bursztynian sodu, zawarty w produkcie jest sensorem tlenu w komórce, który pobudza komórki do wzrostu w środowisku ubogim w tlen, przez co zwiększa odporność komórek na niedotlenienie. W połączeniu z kwasem hialuronowym odpowiedzialnym za równowagę wodną tworzą duet wręcz doskonały.