ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE | Zadzwoń: +48 602 633 718 | Napisz do nas: mezoskin@mezoskin.pl

W naszej Klinice specjalizujemy się w indywidualnie dobranych zabiegach będących odpowiedzią na różne problemy skórne. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad z Klientem, z którego dowiadujemy się informacji istotnych dla przebiegu kuracji. Instruujemy, jak można wpłynąć na poprawę stanu skóry w domu, dobieramy odpowiednie kosmetyki do codziennego stosowania, rozpisujemy plan zabiegów gabinetowych. Przeprowadzamy:

terapie dla kobiet w ciąży i karmiących – tu szczególnie sprawdzają się zabiegi enzymatyczne, łagodnie oczyszczające, nawilżające i zapobiegające przebarwieniom; delikatny dotyk, zabiegi usprawniające krążenie.

terapie dla skóry dojrzałej – wszelkie zabiegi anti-aging, stymulujące syntezę kolagenu i elastyny, złuszczające martwy naskórek, rewitalizujące, poprawiające owal twarzy. W skład terapii wchodzą zwykle nieinwazyjne i inwazyjne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

terapie dla skóry naczyniowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym – koncentrują się wyciszeniu nadmiernej aktywności naczyń, wyciszeniu rumienia, wzmocnienia skóry, łagodnej pielęgnacji. W skład terapii mogą wchodzić m.in. zabiegi laserowe.

terapie dla skóry suchej i odwodnionej – skupiają się na odbudowie bariery skórno-naskórkowej oraz nawilżeniu skóry od wewnątrz, np. poprzez mezoterapię igłową. 

terapie dla skóry tłustej i trądzikowej – koncentrują się na odblokowaniu ujść gruczołów łojowych, normalizacji sebum, usunięciu nagromadzonej warstwy rogowej. W terapii pojawiają się m.in. peelingi enzymatyczne oraz chemiczne.

terapie dla skóry wrażliwej, atopowej, łuszczycowej – specjalistyczne zabiegi przeznaczone dla skór chorobowo zmienionych, z zaburzoną/uszkodzoną barierą skórną, skoncentrowane na wzmocnieniu skóry i remisji zmian skórnych.

terapie dla skóry z przebarwieniami i bliznami – to zabiegi skoncentrowane na usunięciu/redukcji przebarwień posłonecznych oraz pozapalnych, a także blizn, w tym potrądzikowych. Mogą być to m.in. zabiegi laserowe, mikronakłuwanie i peelingi.

Szczególnie wierzymy w moc peelingów chemicznych oraz enzymatycznych i profesjonalnym złuszczaniu skóry i w tym się specjalizujemy.

Za tę działalność zostaliśmy nagrodzeni statuetką Lidera w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych przez magazyn Businesswoman&Life.

Zabiegi dermokosmetyczne przeprowadzamy z użyciem peelingów marek takich jak: PCA Skin, pH formula, Rhonda Allison, Cell Fusion, Mediderma oraz Purles. Gwarantuje to doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo zabiegów. Wybrane procedury nadają się do stosowania latem oraz u kobiet w ciąży i karmiących.

Pozwól nam dobrać terapię do Twoich indywidualnych potrzeb

i ciesz się naturalnym odżywieniem swojej skóry!

Drugą dziedziną, w której czujemy się ekspertami, jest mezoterapia igłowa, bezpieczna i skuteczna metoda walki z wieloma problemami skórnymi: zmarszczkami, odwodnieniem, łysieniem, cellulitem. Mezoterapię przeprowadzamy wyłącznie preparatami znanych, sprawdzonych marek, z badaniami potwierdzającymi ich bezpieczeństwo, jak Cytocare, Dermaheal, Neauvia, Filorga.

W naszych terapiach sięgamy także po zabiegi z naturalnymi olejami, ekstraktami i składnikami aktywnymi stanowiącymi najnowsze osiągnięcia kosmetologii. Wierzymy w  moc witaminy C oraz peptydów, więc występują one w wielu procedurach dermokosmetycznych. Największą moc działania i mnogość składników aktywnych znalazłyśmy w ekskluzywnych markach kosmetyków Image Skincare oraz Diego Dalla Palma. Oprócz kosmetyków, wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt hi-tech, który w rękach profesjonalistów stanowi panaceum na wiele problemów skórnych. Możemy pochwalić się najnowszych urządzeniem do mikronakłuwania Dermapen 4, laserem frakcyjnym Emerge, radiofrekwencją, w tym mikroigłową, endermologią LPG.  Łączymy zabiegi ze sobą tak, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie.