ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE | Zadzwoń: +48 602 633 718 | Napisz do nas: mezoskin@mezoskin.pl

W naszej Klinice specjalizujemy się w peelingach chemicznych i profesjonalnym złuszczaniu skóry.

Za tę działalność zostaliśmy nagrodzeni statuetką Lidera w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych przez magazyn Businesswoman&Life.

Do dyspozycji mamy kilkanaście rodzajów peelingów chemicznych najlepszych marek: pH formula (Hiszpania), PCA Skin (USA), Rhonda Allison (USA), Mediderma (Portugalia), Purles (Francja), Cel Fusion C (Korea).

Peelingi pHformula są produkowane w hiszpańskim laboratorium rodzinnym, prowadzonym przez farmaceutów i lekarzy od przeszło 4 pokoleń, dokładnie od 1898 roku. Od początku istnienia misją pHformula jest dostarczanie pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z różnorodnymi niedoskonałościami i problemami skóry. pHformula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy, takie jak: starzenie – linia A.G.E., trądzik – linia A.C.N.E., przebarwienia – linia M.E.L.A., skóra naczynkowa i rumień -linia C.R. Complex, rewitalizacja na bazie witaminy C – linia V.I.T.A. C. Sekretem skuteczności tych peelingów jest zastosowanie promotora przenikania substancji aktywnych, który gwarantuje prawidłowy transport substancji aktywnych w głąb skóry.

Pozwól nam dobrać terapię do Twoich indywidualnych potrzeb

i ciesz się naturalnym odżywieniem swojej skóry!

Laboratorium PCA Skin jest liderem w rozwoju profesjonalnych, zaawansowanych peelingów chemicznych oraz zabiegów od ponad 20 lat w USA. Jest pierwszą marką kosmeceutyczną zapewniającą naukowo opracowane preparaty do codziennej pielęgnacji oraz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii w Stanach Zjednoczonych. Marka PCA Skin widnieje w wielu podręcznikach dla profesjonalistów, jako twórca zaawansowanych formuł peelingów chemicznych. Założycielką firmy jest Margaret Ancira, licencjonowany kosmetolog, rozpoczęła w 1990 roku współpracę z gronem uznanych lekarzy, aby stworzyć innowacyjne preparaty PCA Skin, dostępne wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, medycyny estetycznej oraz kosmetologicznych w całych Stanach Zjednoczonych oraz w 60 krajach na świecie. Od momentu powstania firma nieustannie bada nowe technologie w celu ciągłego udoskonalania swoich preparatów. 

PCA Skin stosuje rygorystyczne badania naukowe w celu opracowania bezpiecznych i niezwykle skutecznych produktów, które pomogają uzyskać zdrową i piękną skórę. Wszystkie gotowe formuły przechodzą najpierw badania kliniczne przeprowadzane w naszej praktyce lekarskiej. Firma nie wykonuje i nie akceptuje testów na zwierzętach. Preparaty PCA Skin zawierają najnowsze, medycznie wyselekcjonowane składniki aktywne o działaniu odżywczym, nawilżającym i regenerującym. Zapewniają optymalne rezultaty terapii. Do produkcji nie używamy się takich substancji jak: syntetyczne barwniki i zapachy, oleje mineralne, wazelina, lanolina, ftalany oraz innych składników o działaniu uczulającym oraz podrażniającym skórę. Produkty są szczególnie skuteczne w leczeniu różnorodnych schorzeń i defektów skóry jak: trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, przebarwienia czy zmarszczki.

Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej itp. a także w codziennej pielęgnacji domowej. Niektóre produkty zalecane są również dla terapii raka skóry, dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry. Rhonda Allison to nowoczesne kosmeceutyki oparte na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu kosmetyki mogą być używane nawet przez kobiety w ciąży.

Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie. Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata. Ze względu na połączenie laboratoriów Mediderma i Sesderma, obu firmom przyświeca hasło listening to your skin – wsłuchując się w Twoją skórę.

 

laboratorium Cell Fusion C proponuje swoim klientom preparaty mające holistyczne podejście do problemów skórnych. Zaliczyć do nich można całą gamę profesjonalnych produktów, stosowanych w gabinetach przez chirurgów plastycznych, lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów i kosmetologów. Preparaty Cell Fusion C powstały po wieloletnich badaniach opierających się na rozwoju dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. Na ich podstawie stworzono innowacyjny system TDDS (Trans Dermal Delivery System), który dzięki głębokiej penetracji składników aktywnych gwarantuje najwyższą efektywność działania. Skład kosmetyków Cell Fusion C jest wolny od wszelkich substancji zapachowych, emulgatorów, barwników, lanoliny oraz olejów mineralnych. W 2010 roku marka została wyróżniona nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych za najlepszy preparat stosowany po zabiegach medycyny estetycznej dla Cell Fusion C – Laser Rejuvenation.