W naszej Klinice specjalizujemy się w indywidualnie dobranych zabiegach będących odpowiedzią na różne problemy skórne. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad z Klientem, z którego dowiadujemy się informacji istotnych dla przebiegu kuracji. Instruujemy, jak można wpłynąć na poprawę stanu skóry w domu, dobieramy odpowiednie kosmetyki do codziennego stosowania, rozpisujemy plan zabiegów gabinetowych. Przeprowadzamy:

terapie dla kobiet w ciąży i karmiących – tu szczególnie sprawdzają się zabiegi enzymatyczne, łagodnie oczyszczające, nawilżające i zapobiegające przebarwieniom; delikatny dotyk, zabiegi usprawniające krążenie.

terapie dla skóry dojrzałej – wszelkie zabiegi anti-aging, stymulujące syntezę kolagenu i elastyny, złuszczające martwy naskórek, rewitalizujące, poprawiające owal twarzy. W skład terapii wchodzą zwykle nieinwazyjne i inwazyjne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

terapie dla skóry naczyniowej, z rumieniem i trądzikiem różowatym – koncentrują się wyciszeniu nadmiernej aktywności naczyń, wyciszeniu rumienia, wzmocnienia skóry, łagodnej pielęgnacji. W skład terapii mogą wchodzić m.in. zabiegi laserowe.

terapie dla skóry suchej i odwodnionej – skupiają się na odbudowie bariery skórno-naskórkowej oraz nawilżeniu skóry od wewnątrz, np. poprzez mezoterapię igłową. 

terapie dla skóry tłustej i trądzikowej – koncentrują się na odblokowaniu ujść gruczołów łojowych, normalizacji sebum, usunięciu nagromadzonej warstwy rogowej. W terapii pojawiają się m.in. peelingi enzymatyczne oraz chemiczne.

terapie dla skóry wrażliwej, atopowej, łuszczycowej – specjalistyczne zabiegi przeznaczone dla skór chorobowo zmienionych, z zaburzoną/uszkodzoną barierą skórną, skoncentrowane na wzmocnieniu skóry i remisji zmian skórnych.

terapie dla skóry z przebarwieniami i bliznami – to zabiegi skoncentrowane na usunięciu/redukcji przebarwień posłonecznych oraz pozapalnych, a także blizn, w tym potrądzikowych. Mogą być to m.in. zabiegi laserowe, mikronakłuwanie i peelingi.

Szczególnie wierzymy w moc peelingów chemicznych oraz enzymatycznych i profesjonalnym złuszczaniu skóry i w tym się specjalizujemy.

Za tę działalność zostaliśmy nagrodzeni statuetką Lidera w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych przez magazyn Businesswoman&Life.

Zabiegi dermokosmetyczne przeprowadzamy z użyciem peelingów marek takich jak: PCA Skin, Cosmedix, pH formula, Rhonda Allison, Cell Fusion, Mediderma oraz Purles. Gwarantuje to doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo zabiegów. Wybrane procedury nadają się do stosowania latem oraz u kobiet w ciąży i karmiących. Terapie są indywidualnie komponowane przez naszych specjalistów dla każdego Klienta, nie pracujemy gotowymi schematami.

Pozwól nam dobrać terapię do Twoich indywidualnych potrzeb

i ciesz się naturalnym odżywieniem swojej skóry!