fbpx

W ramach cyklu dotyczącego pielęgnacji urody, Zuzanna Karwas-Domańska - właścicielka MezoSkin i kosmetolog,
występuje regularnie w roli eksperta w programie TVP2 "Pytanie na Śniadanie".

Zuzanna Karwas jako ekspert w Pytanie na Śniadanie – odcinek o kosmetykach z węglem aktywnym. Dowiecie się, czy węgiel aktywny to hit czy kit urodowy i dlaczego w krótkim czasie zawładnął drogeryjnymi półkami. A czy Wy macie w swoich kosmetyczkach produkty z węglem?

Zuzanna Karwas jako ekspert w Pytanie na śniadanie. Odcinek dotyczył nadużyć w salonach kosmetycznych i wykonywania zabiegów przez osoby nieuprawione. Czy każdy może wykonywać botoks i inne zabiegi inwazyjne?

Zuzanna Karwas jako ekspert w Pytanie na Śniadanie. Tym razem rozmowa dotyczyła cieni i opuchlizny pod oczami. Czy wiecie, jak można je zredukować za pomocą domowych, prostych sposobów? Jeśli nie – obejrzyjcie odcinek.

Zuzanna Karwas ponownie jako ekspert w Pytanie na Śniadanie. Tym razem rozmowa dotyczyła właściwości śluzu ślimaka w kosmetykach. Przedstawione zostały najważniejsze zalety tego składnika, wskazania do stosowania oraz sam proces pozyskiwania śluzu. Znacie kosmetyki ze śluzem ślimaka?

Zuzanna Karwas jako ekspert w Pytanie na Śniadanie. Rozmowa dotyczyła kosmetycznego i zdrowotnego zastosowania wyciągu z kasztanowca. Ta cenna substancja jest używana przez nas w zabiegach i polecana Wam do stosowania w domu. Komu szczególnie służy? Dowiecie się oglądając ten odcinek.

Zuzanna Karwas jako ekspert w Pytanie na Śniadanie – wraz dietetykiem tłumaczy wszechstronne zastosowanie oleju z wiesiołka. Ta niepozorna, popularna roślina, a konkretnie jej nasiona, mają wielką moc. Kto szczególnie powinien poszukiwać kosmetyków z wiesiołkiem i dlaczego są takie dobre? Obejrzyjcie, a dowiecie się wielu ciekawostek na temat wiesiołka.

W ramach cyklu dotyczącego pielęgnacji urody, Zuzanna Karwas-Domańska – właścicielka MezoSkin i kosmetolog, występuje regularnie w roli eksperta w programie TVP2 “Pytanie na Śniadanie”.

Claudia październik 2019
Claudia marzec 2019
Claudia luty 2019
Wysokie Obcasy Extra 1/2019
Cosmopolitan 4/2019
Cosmopolitan 3/2019
BusinessWoman&Life nr 46/2018
Viva! 8/2018
URODA Beauty 1/2018

Dnia 21.04.2018 podczas Gali Businesswoman&Life właścicielka Kliniki MezoSkin Zuzanna Karwas miała zaszczyt odebrać statuetkę LIDERA PEELINGÓW CHEMICZNYCH. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Kilkaset klientek miesięcznie korzystających z tego właśnie zabiegu w naszych progach potwierdza słuszność otrzymania tej nagrody 🙂 nie osiadamy jednak na laurach i będziemy wciąż zaskakiwać Państwa nowościami w sferze peelingów.

Dnia 15.03.2018 w naszej klinice odbyło się spotkanie prasowe prezentujące możliwości łączenia zabiegu mezoterapii igłowej z innymi procedurami z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Ekspertami wydarzenia byli eksperci Kliniki MezoSkin, dr Paulina Maj i mgr Zuzanna Karwas. Serdecznie dziękujemy dziennikarzom Wprost, Rzeczpospolitej, Wirtualnej Polski, Olivii, Businesswoman&Life, Presszone i innym za przybycie, a marce Jean D'Arcel za patronat nad wydarzeniem.

W numerze 5/2017 "Kosmetologii Estetycznej" przeczytacie artykuł na temat skutecznych sposobów na walkę ze starzeniem autorstwa właścicielki Kliniki MezoSkin, Zuzanny Karwas. Czasopismo dostępne do przeczytania w naszej poczekalni.

Dnia 14.10.2017, na zaproszenie naszego partnera firmy Jean D'Arcel Polska, właścicielka Kliniki MezoSkin, Zuzanna Karwas wzięła udział w Gali French Touch. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wspaniałym widowisku i pogłębienia wiedzy na temat Francji.

W dniach 7-9.06.2017 właścicielka Kliniki MezoSkin Zuzanna Karwas wraz z 14 specjalistami z Polski uczestniczyła w  seminarium na temat resurfacingu skóry za pomocą preparatów pH Formula w Skin Academy w Barcelonie. Był to niezapomniany czas pełen wiedzy i odpoczynku w ciepłym, hiszpańskim klimacie.

W dniach 22-23.04.2017 odbył się V Kongres Salon Kosmetyczny XXI wieku. Właścicielka Kliniki MezoSkin, Zuzanna Karwas, podzieliła się z uczestnikami swoim doświadczeniem na temat nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i doradziła, w jaki sprzęt i technologie warto inwestować w branży beauty.