Likwidacja cellulitu Praga

Umów się na wizytę już dziś: +48 602 633 718

Cellulit, zwany pomarańczową skórką, to defekt kosmetyczny, który powstaje, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu. Nie jest groźny, ale jakże niepożądany i niechciany! Walka z nim przy użyciu nowoczesnych technologii może stać się jednak przyjemnością! Jeśli Twoim problemem jest nadmiar wody w organizmie, czujesz się spuchnięta, nogi ciążą, a skóra straciła jędrność, rozwiązaniem jest Endermologia LPG – opatentowana, fizjoterapeutyczna metoda masażu podciśnieniowego w specjalnym kostiumie. Taki sprzęt ze względu na genialne rezultaty (nie tylko w redukcji cellulitu) i właściwości prozdrowotne i relaksacyjne posiada na własność wiele gwiazd, m.in. Cristiano Ronaldo! Uczucie lekkości i dobre samopoczucie jest widoczne już po 1. zabiegu. Po serii widać wyraźne wygładzenie ciała, zmniejszenie obwodów i ujędrnienie skóry. Zabieg jest bezbolesny, bardzo bezpieczny.

likwidacja-cellulitu-warszawa

Zabiegi redukujące cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej dobierzemy dla Ciebie podczas konsultacji z naszym specjalistą od ciała.

Cellulit potrafi doskwierać nawet tym Paniom, które regularnie ćwiczą na siłowni, nie mają „grama tłuszczu”, obrzęków, itp. Dzieje się tak dlatego, że paradoksalnie na mocno napiętej skórze i umięśnionym ciele cellulit może być bardziej widoczny. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest fala uderzeniowa BTL X wave, która rozbija cellulit i rozluźnia jego strukturę. Zabieg jest szybki, nieinwazyjny i bardzo skuteczny. Efekty można zauważyć już po 1. zabiegu. Doskonały na last minute przed latem, by pokazać się w bikini. Fala uderzeniowa jest idealna w obrębie wszystkich miejsc objętych cellulitem, dobrze sprawdza się też, gdy na ramionach są obecne „pelikany” – luźna skóra.