fbpx

O Twój komfort i bezpieczeństwo w czasie zabiegów dba wykwalifikowany zespół specjalistek - kosmetologów i lekarzy.

MAL_0056-2

Mgr Zuzanna Karwas-Domańska

Właścicielka Kliniki MezoSkin, z wykształcenia kosmetolog i polonista. Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach anti-aging. Nieustannie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach, ma naukowe podejście do kosmetologii. Autorka publikacji naukowych w książkach i czasopismach branżowych. Oprócz codziennej pracy z Klientami, odpowiada za marketing i zarządzanie kliniką.Dr Paulina Maj

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2011 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej, a w 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym, po których zakończeniu planuje rozszerzenie zakresu swojej obecnej praktyki w obszarze medycyny estetycznej o chirurgię estetyczną twarzy. Dodatkowo swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi, uczestnicząc w międzynarodowych kursach i sympozjach z chirurgii estetycznej. Sama również prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy.

Mgr Iga Iwańska

Magister kosmetologii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Uwielbia zdobywać wiedzę, nieustannie odkrywa nowinki ze świata kosmetologii, jest niezwykle kreatywna i otwarta. Jej przyjazne usposobienie w połączeniu z ogromną wiedzą sprawia, że klienci czują się bezpieczni i usatysfakcjonowani z wizyty w klinice. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych, a także w przedłużaniu rzęs, w czym jest prawdziwą mistrzynią. Prywatnie uwielbia zwierzaki, a zwłaszcza koty.

Ewa Sowińska

Obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia w Warszawie. Ewa jest wszechstronna – dba o dłonie i stopy naszych klientek, ale także twarze, wykonując zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej. Zajmuje się także przedłużaniem rzęs i stylizacją brwi. Spokojna, roztacza wokół siebie ciepłą aurę.

Gabriela Dziekańska

Kosmetolog i terapeuta SPA, obecnie studentka studiów magisterskich. W naszej klinice głównie planuje i przeprowadza terapie antycellulitowe i modelujące ciało z zastosowaniem nowoczesnej aparatury, ale jej magiczne ręce rozpieszczają także w klasycznych masażach i przy zabiegach na twarz.

Weronika Lisiecka

Kosmetolog, obecnie studentka Pielęgniarstwa. W MezoSkin zajmuje się obsługą Klienta,
układaniem planów zabiegowych, koordynacją pracy zespołu i asystowaniem przy zabiegach oraz pracą własną z Klientem.
Najbardziej interesuje się nowoczesną aparaturą, a więc laserami i urządzeniami do ciała. Zaplanuje i wykona od A do Z serię zabiegów,
tak by osiągnąć maksimum efektów.

Poczuj luksus płynący z profesjonalnych usług specjalistów kliniki MezoSkin!