ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE | Zadzwoń: +48 602 633 718 | Napisz do nas: mezoskin@mezoskin.pl

O Twój komfort i bezpieczeństwo w czasie zabiegów dba wykwalifikowany zespół specjalistek - kosmetologów i lekarzy.

"Jesteśmy nie tylko na bieżąco ze wszystkimi trendami ze świata beauty, my te trendy kreujemy."

- Zuzanna Karwas, właścicielka kliniki MezoSkin

Mgr Zuzanna Karwas

Właścicielka Kliniki MezoSkin, z wykształcenia kosmetolog i polonista. Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach anti-aging. Nieustannie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach, ma naukowe podejście do kosmetologii. Autorka publikacji naukowych w książkach i czasopismach branżowych. Oprócz codziennej pracy z Klientami, odpowiada za marketing i zarządzanie kliniką.

Mgr Iga Iwańska

Magister kosmetologii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Uwielbia zdobywać wiedzę, nieustannie odkrywa nowinki ze świata kosmetologii, jest niezwykle kreatywna i otwarta. Jej przyjazne usposobienie w połączeniu z ogromną wiedzą sprawia, że klienci czują się bezpieczni i usatysfakcjonowani z wizyty w klinice. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych, a także w przedłużaniu rzęs, w czym jest prawdziwą mistrzynią. Prywatnie uwielbia zwierzaki, a zwłaszcza koty.

Gabriela Dziekańska

Terapeuta SPA, obecnie studentka III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Jej zainteresowania dotyczą m.in. obszaru odnowy biologicznej, w której widzi swoją specjalizację w przyszłości. Stawia na ciągły rozwój, dlatego podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i ogólnopolskich konferencjach. Magiczne ręce Gabrysi rozpieszczają klientki w zabiegach zarówno twarzy, jak i ciała.

Ewa Sowińska

Obecnie studentka III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ewa jest wszechstronna – dba o dłonie i stopy naszych klientek, ale także twarze, wykonując zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej. Spokojna, roztacza wokół siebie ciepłą aurę.

Dr Paulina Maj

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2011 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej, a w 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym, po których zakończeniu planuje rozszerzenie zakresu swojej obecnej praktyki w obszarze medycyny estetycznej o chirurgię estetyczną twarzy. Dodatkowo swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi, uczestnicząc w międzynarodowych kursach i sympozjach z chirurgii estetycznej. Sama również prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy.

Monika Anasik

Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Dba o Wasze dłonie i stopy, zwłaszcza te problematyczne. Ukończyła szkolenia i seminaria w zakresie podologii. Oprócz manicure i pedicure wykonuje depilację woskiem, epilację laserową, przedłużanie i lifting rzęs i inne zabiegi z zakresu upiększania oprawy oka. Delikatna, empatyczna, do bólu staranna w swojej pracy – te cechy sprawiły, że grono klientów Moniki ciągle się powiększa.

Poczuj luksus płynący z profesjonalnych usług specjalistów kliniki MezoSkin!