O Twój komfort i bezpieczeństwo w czasie zabiegów dba wykwalifikowany zespół specjalistek - kosmetologów i lekarzy.

ilustracja_1

Mgr Zuzanna Karwas-Domańska

Właścicielka Kliniki MezoSkin, z wykształcenia kosmetolog i polonista. Ekspert "Pytanie na Śniadanie". Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach anti-aging. Nieustannie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach, ma naukowe podejście do kosmetologii. Autorka publikacji naukowych w książkach i czasopismach branżowych. Oprócz codziennej pracy z Klientami, odpowiada za zarządzanie kliniką i wprowadzanie nowych technologii do gabinetu.


Dr Paulina Maj

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2011 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej,
a w 2014 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym, po których zakończeniu planuje rozszerzenie zakresu
swojej obecnej praktyki w obszarze medycyny estetycznej o chirurgię estetyczną twarzy. Dodatkowo swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi,
uczestnicząc w międzynarodowych kursach i sympozjach z chirurgii estetycznej.
Sama również prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy.

Mgr Iga Iwańska

Magister kosmetologii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Uwielbia zdobywać wiedzę, nieustannie odkrywa nowinki ze świata kosmetologii, jest niezwykle kreatywna i otwarta. Jej przyjazne usposobienie w połączeniu z ogromną wiedzą sprawia, że klienci czują się bezpieczni i usatysfakcjonowani z wizyty w klinice. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych, a także w przedłużaniu rzęs, w czym jest prawdziwą mistrzynią. Prywatnie uwielbia zwierzaki, a zwłaszcza koty.

il_Poza

Agnieszka Iwan

Dyplomowana kosmetyczka, w trakcie studiów kosmetologicznych. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, endermologię oraz stylizację brwi. Dba również o obsługę klienta telefonicznie i na miejscu w klinice i właściwe funkcjonowanie grafiku. Nieustannie poszerza zakres wykonywanych przez siebie zabiegów, aby móc proponować swoim klientom coraz większy zakres zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie.

Gabriela Dziekańska

Kosmetolog i terapeuta SPA, obecnie studentka studiów magisterskich. W naszej klinice głównie planuje i przeprowadza terapie antycellulitowe i modelujące ciało z zastosowaniem nowoczesnej aparatury, ale jej magiczne ręce rozpieszczają także w klasycznych masażach i przy zabiegach na twarz. Oprócz tego Gabrysia zajmuje się makijażem i wizażem.
Zawsze jest uśmiechnięta i pełna energii do pracy.Julia Karwas

Opiekun i doradca klienta w klinice. Koordynuje prace zespołu, czuwa nad grafikiem,
przyjmuje zapisy na zabiegi i zajmuje się zaopatrzeniem kliniki.
Dba o PR wewnętrzny.
Ukończyła Marketing, a także studia magisterskie na kierunku Reklama i PR (Collegium Civitas). Aktualnie poszerza wiedzę na studiach podyplomowych w zakresie Zarządzania Dobrami Luksusowymi na SGH. Regularnie otrzymuje stypendium naukowe za osiągnięcia naukowe.
Interesuje się sportem, zdrowym odżywianiem, uwielbia czytać.

Poczuj luksus płynący z profesjonalnych usług specjalistów kliniki MezoSkin!