O Twój komfort i bezpieczeństwo w czasie zabiegów dba wykwalifikowany zespół specjalistów - kosmetologów, pielęgniarzy
i lekarzy.

ilustracja_1

Mgr Zuzanna Karwas-Domańska

Właścicielka Kliniki MezoSkin, z wykształcenia kosmetolog i polonista. Ekspert "Pytanie na Śniadanie". Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach anti-aging. Nieustannie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach, ma naukowe podejście do kosmetologii. Autorka publikacji naukowych w książkach i czasopismach branżowych. Oprócz codziennej pracy z Klientami, odpowiada za zarządzanie kliniką i wprowadzanie nowych technologii do gabinetu.

Dr Paulina Maj

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, chirurg twarzowo-szczękowy. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zarówno w tym zakresie, jak i w medycynie estetycznej,
uczestnicząc w międzynarodowych kursach i sympozjach.
Sama również prowadzi warsztaty z medycyny estetycznej dla lekarzy.

Julia

Mgr Julia Karwas

Opiekun i doradca klienta w klinice. Koordynuje prace zespołu, czuwa nad grafikiem, przyjmuje zapisy na zabiegi i zajmuje się zaopatrzeniem kliniki. Dba o PR wewnętrzny. Ukończyła Marketing, a także studia magisterskie na kierunku Reklama i PR (Collegium Civitas), a także Zarządzanie Dobrami Luksusowymi na SGH. Wielokrotnie otrzymała stypendium naukowe za osiągnięcia naukowe. Interesuje się sportem, zdrowym odżywianiem, uwielbia czytać

Iga_2

Mgr Iga Iwańska

Magister kosmetologii, absolwentka Społecznej Akademii Nauk. Uwielbia zdobywać wiedzę, nieustannie odkrywa nowinki ze świata kosmetologii. Jej przyjazne usposobienie w połączeniu z ogromną wiedzą sprawia, że klienci czują się bezpieczni i usatysfakcjonowani z wizyty w klinice. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtrądzikowych i przeciwstarzeniowych, a także w przedłużaniu rzęs. Prywatnie uwielbia zwierzaki, a zwłaszcza koty.

Mgr Marcin Jachimiak

Pielęgniarz, ratownik medyczny, absolwent Zdrowia Publicznego o specjalności Zarządzanie w ochronie zdrowia. W klinice zajmuje się zabiegami antologicznymi czyli osoczem i fibryną bogatopłytkową, także w połączeniu z laserem frakcyjnym czy Dermapenem. Asystuje przy zabiegach podwyższonego ryzyka. Nieustannie się rozwija i jest na bieżąco w świecie medycyny estetycznej.

Weronika Muszyńska
kosmetolog

Natalia Nowik
kosmetolog

Katarzyna Gołaś
kosmetolog

Poczuj luksus płynący z profesjonalnych usług specjalistów kliniki MezoSkin!