W naszej klinice istnieje możliwość odbycia odpłatnych praktyk studenckich na dwóch poziomach zaawansowania. Poziom może wybrać praktykant samodzielnie, lub pomagamy w doborze. Oferta jest adresowana wyłącznie do uczniów szkół policealnych oraz studentów szkół wyższych na kierunkach kosmetycznych, którzy oczekują, że po praktykach będą gotowi do samodzielnej pracy z Klientem. Skupiamy się na konsultacji przedzabiegowej, optymalnym doborze terapii, nowoczesnych zabiegach z użyciem sprzętu i kosmetyków oraz pielęgnacji  domowej. Podczas praktyk uczeń nie tylko przygląda się zabiegom, lecz także wykonuje je, pod okiem instruktora, na umówionych w tym celu modelach. Przekazujemy także wiedzę z zakresu marketingu, właściwej prezencji, rozmowy z Klientem z zachowaniem zasad kultury biznesowej, zarządzania gabinetem od strony finansowo-prawnej. W trakcie praktyk pracujesz z kosmetologami z wieloletnim stażem pracy i zostaje Ci przydzielony opiekun, który prowadzi Cię edukacyjnie. Jeśli szukasz stażu dla osób ambitnych, poważnie myślących o zawodzie kosmetologa – jest to oferta dla Ciebie.

Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia na praktyki osób bez podstawowej wiedzy kosmetycznej.

Kontakt w sprawie praktyk:
klinika.mezoskin@gmail.com

Praktyki I stopnia: henna, regulacja brwi, oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, peelingi chemiczne, masaż twarzy, laserowe usuwanie owłosienia, endermologia LPG, fala akustyczna

KOSZT dla praktykanta: 1500 zł

Praktyki II stopnia: (wszystko co w I stopniu + mezoterapia mikroigłowa (w tym oryginalny Dermapen), karboksyterapia, laser frakcyjny, zaawansowane peelingi chemiczne.

KOSZT dla praktykanta: 3000 zł