Pomimo iż specjalnością naszej Klinki są zabiegi na twarz, nie sposób nie uwzględnić w ofercie pielęgnacji dłoni i stóp.

Wykonujemy manicure klasyczny, męski, hybrydowy oraz wzmacnianie paznokci systemem IBX, a także pedicure klasyczny i hybrydowy z elementami podologii (usuwanie odcisków, nagniotków, zrogowaceń). Pracujemy na lakierach OPI. Pilniki używane przy zabiegach mani – pedi są jednorazowe, Klientka może zabrać ze sobą pilnik po zakończonej usłudze, a narzędzia sterylizowane w okresowo badanym, sprawnym autoklawie. Z przyjemnością pokażemy Państwu nasze standardy higieny i bezpieczeństwa pracy. Istnieje możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu, wykonania jednocześnie usługi na dłonie oraz stopy, dzięki specjalnie przystosowanemu stanowisku pracy.

IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX oraz drugi – IBX Repair. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Warto mieć świadomość, że IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ jest to preparat naprawczy. Dzięki temu, efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe.