Poszukiwania odpowiednich marek kosmetycznych do zabiegów w Klinice MezoSkin zajęły całemu zespołowi niemało czasu. Niezliczone oferty, pokazy, prezentacje nie zawsze były w stanie sprostać naszym rygorystycznym wymaganiom. Kosmetyki używane przez nas muszą mieć doskonałe składy, piękne zapachy i efektywne działanie od pierwszego zabiegu.

Takie założenie spełniły dwie marki, jakie mamy w Klinice: Diego Dalla Palma (Włochy) oraz Image Skincare (USA).

Pierwsza z nich została stworzona przez słynnego włoskiego wizażystę o tym samym imieniu i nazwisku. Jest to marka, w której łączy się pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody. Osiągnięciem firmy jest formuła 51+3 HYALU COMPLEX. To szczególny makro-kompleks (54 elementów aktywnych) o biorewitalizującym działaniu.Marka posiada własne laboratoria, w których nieustannie udoskonala swoje kosmetyki. Zabiegi Diego Dalla Palma są przyjemne i dają natychmiastowe efekty. Zawsze opracowujemy w nich twarz, szyję oraz dekolt. Każdy zabieg jest wzbogacony masażem oraz aromaterapią.

Zabieg Perfection to kuracja o wysokim stężeniu substancji czynnych przeznaczonych dla skóry charakteryzującej się przebarwieniami, zmarszczkami i nierówną cerą. Nazywany jest zabiegiem ABC przez 3 zasadnicze składniki, jakie zawiera: astaksantynę (najsilniejszy odkryty dotąd przeciwutleniacz), biotynę i witaminę C. Zawiera także cenny kwas linolowy, prowitaminę B5, elastynę, kwas hialuronowy oraz bioflawonoidy. Doskonałe uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej – zarówno przed, w trakcie, jak i po kuracji. Doskonale łączy się w jednym zabiegu z mikronakłuwaniem DERMAPENem, dając skórze silną stymulację.

Zabieg Icon Time jest z kolei pielęgnacją dedykowaną, w zależności od wersji zabiegu, kobietom 30+ (srebro), 40+ (złoto) oraz 50+ (platyna). Jest ona ukierunkowana na działanie przeciwstarzeniowe. Pierwsze kuracje antystarzeniowe powinny jednocześnie zapobiegać starzeniu oraz zwalczać wciąż jeszcze obecne procesy zapalne, stąd zastosowanie srebra koloidalnego. U kobiet dojrzalszych konieczne jest wykonanie kuracji korekcyjnych, mających za zadanie ochronę struktury wspomagającej skórę (włókna kolagenu i elastyny), stymulację fibroblastów oraz ochronę przed procesem glikacji. U Pań w okresie menopauzy z kolei należy przywrócić równowagę komunikacji komórkowej. W tym wieku zdolność tkanek skórnych do regeneracji jest zredukowana. Skóra staje się cieńsza i traci swoje napięcie oraz promienność. Obniżony poziom hormonów przyspiesza ten proces i osłabia barierę lipidową skóry.

Poczuj luksus płynący z zabiegów profesjonalnej kosmetologii!

Marka ImageSkincare to niezwykle innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie. Marka słynie z wysokostężonej, aktywnej i stabilnej witaminy C. Jest ona głównym składnikiem kultowego zabiegu Signature Facelift, który jest prawdziwą ucztą dla skóry i zmysłów. Enzymy roślinne, aloes, kwas hialuronowy, komórki macierzyste, wyciągi roślinne to tylko niewielka część dobroczynnego składu. Kosmetyki nie zawierają barwników ani sztucznych dodatków zapachowych – mimo to podczas zabiegu unoszą się cudowne owocowe aromaty. Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich, a w szczególności dla skór wrażliwych, naczyniowych, szarych, osób palących papierosy, a także kobiet w ciąży.